I make a list of the best web hosting comapnies. Buy professional business templates online.

Nové číslo časopisu Vertebratus.cz

rating icon date icon Created on 16 February 2013 Print
category icon Category: On-line časopis Vertebratus.cz author icon Written by Redakce Vertebratus.cz

Obálka únorového čísla{jcomments off}Zima je stále v plné síle a nám nezbývá než čekat až se zajímaví obratlovci probudí, případně přiletí z teplých krajů. Stále je však řada druhů, které můžeme pozorovat či registrovat i v tomto nevlídném období - třeba zrovna výr velký a vydra říční. Najděte si v mapách uvnitř časopisu, jestli v oblasti Vašeho bydliště byla tato zvířata někdy registrována a vydejte se také po jejich stopách. 

Pro Vás, kterým se nechce ven do zimy ani kvůli výrovi a už vůbec ne kvůli vydře, jsme do druhého čísla časopisu Vertebratus.cz připravili články, v nichž Vás zavedeme do oblasti Kamerunu, kde probíhal výzkum chytridiomykózy žab, navštívíte reintrodukční stanici lysek hřebenatých, zjistíte, že život upíra není nijak jednoduchý a vrátíte se do minulosti až ke kořenům evoluce cichlid.

 

časopis na Publero.com | časopis na Rajknih.cz

Zajímá Vás biologie, ekologie a evoluce? Pak je internetový vertebratologický portál Vertebratus.cz určený právě pro Vás. V článcích Vás seznámíme s novinkami a zajímavostmi z vědeckého výzkumu genetiky, morfologie i etologie ryb, obojživelníků, plazů, ptáků a savců. Své znalosti si můžete snadno otestovat i prohloubit v našich kvízech. Jsme zde pro Vás - odborníky, profesionály i laické nadšence.

Copyright © 2024 Vertebratus|obnovuje neurony. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.