I make a list of the best web hosting comapnies. Buy professional business templates online.

Vyšlo dubnové číslo on-line časopisu Vertebratus.cz

rating icon date icon Created on 14 April 2013 Print
category icon Category: On-line časopis Vertebratus.cz author icon Written by Redakce Vertebratus.cz

Obálka dubnového čísla{jcomments off}On-line časopis jsme pro Vás rozšířili o další zajímavé články a informace na celých 50 stran čtení jen a pouze o vertebratologii.  

Již dříve jsme avizovali zvýšení původní, zaváděcí ceny, stalo se tak, ale i za novou cenu časopis stojí za přečtení, už jen proto, že jej z části píšete Vy sami.  

Je nám jasné, že Vás nemusí v časopise zaujmout všechny články, proto jsme pro Vás připravili novinku a vybrané články budete nyní moci zakoupit i samostatně za příjemnou cenu 19 Kč. Jednotlivé články a možnost jejich zakoupení Vám budeme postupně nabízet až do vydání dalšího čísla s novými články. Sledujte web nebo facebook, abyste to nepropásli :) 

časopis na Publero.com | časopis na Rajknih.cz

Register to read more...

Zajímá Vás biologie, ekologie a evoluce? Pak je internetový vertebratologický portál Vertebratus.cz určený právě pro Vás. V článcích Vás seznámíme s novinkami a zajímavostmi z vědeckého výzkumu genetiky, morfologie i etologie ryb, obojživelníků, plazů, ptáků a savců. Své znalosti si můžete snadno otestovat i prohloubit v našich kvízech. Jsme zde pro Vás - odborníky, profesionály i laické nadšence.

Copyright © 2023 Vertebratus|obnovuje neurony. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.