I make a list of the best web hosting comapnies. Buy professional business templates online.

Letní dvojčíslo časopisu Vertebratus se soutěží

rating icon date icon Created on 20 July 2013 Print
category icon Category: On-line časopis Vertebratus.cz author icon Written by Redakce Vertebratus.cz

Obálka letního dvojčíslaVzhledem k tomu, že je léto a je lepší se opalovat někde u vody nebo se procházet v přírodních rezervacích (samozřejmě jen po turisticky značených cestách... :)), či evropsky významných lokalitách, rozhodli jsme se Vám na léto připravit dvojčíslo z nejlepších ekologických a etologických článků, které jsme v on-line časopise Vertebratus publikovali od začátku vydávání.

 

K článkům jsme přidali i články nové, aby nebyli o novinky ošizeni ani naši věrní čtenáři, kteří mají ve svých čtečkách, tabletech, mobilech, či počítačích stažena všechna čísla Vertebratu.

 

Léto má být hlavně zábavné, proto jsme pro Vás vybrali také několik nejvtipnějších videí s obratlovci a k tomu se můžete zapojit do soutěže v poznávání druhů podle výřezu z fotografie a vyhrát předplatné on-line časopisu Vertebratus.

Register to read more...

Zajímá Vás biologie, ekologie a evoluce? Pak je internetový vertebratologický portál Vertebratus.cz určený právě pro Vás. V článcích Vás seznámíme s novinkami a zajímavostmi z vědeckého výzkumu genetiky, morfologie i etologie ryb, obojživelníků, plazů, ptáků a savců. Své znalosti si můžete snadno otestovat i prohloubit v našich kvízech. Jsme zde pro Vás - odborníky, profesionály i laické nadšence.

Copyright © 2024 Vertebratus|obnovuje neurony. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.