I make a list of the best web hosting comapnies. Buy professional business templates online.

Letní dvojčíslo časopisu Vertebratus se soutěží

rating iconHodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 
date icon Vytvořeno: 20. červenec 2013
Vytisknout
category icon Kategorie: On-line časopis Vertebratus.cz author icon Autor: Redakce Vertebratus.cz

Obálka letního dvojčíslaVzhledem k tomu, že je léto a je lepší se opalovat někde u vody nebo se procházet v přírodních rezervacích (samozřejmě jen po turisticky značených cestách... :)), či evropsky významných lokalitách, rozhodli jsme se Vám na léto připravit dvojčíslo z nejlepších ekologických a etologických článků, které jsme v on-line časopise Vertebratus publikovali od začátku vydávání.

 

K článkům jsme přidali i články nové, aby nebyli o novinky ošizeni ani naši věrní čtenáři, kteří mají ve svých čtečkách, tabletech, mobilech, či počítačích stažena všechna čísla Vertebratu.

 

Léto má být hlavně zábavné, proto jsme pro Vás vybrali také několik nejvtipnějších videí s obratlovci a k tomu se můžete zapojit do soutěže v poznávání druhů podle výřezu z fotografie a vyhrát předplatné on-line časopisu Vertebratus.

 

Přejeme Vám opravdu pohodové léto s Vertebratem.

 

Obsah letního čísla

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Zajímá Vás biologie, ekologie a evoluce? Pak je internetový vertebratologický portál Vertebratus.cz určený právě pro Vás. V článcích Vás seznámíme s novinkami a zajímavostmi z vědeckého výzkumu genetiky, morfologie i etologie ryb, obojživelníků, plazů, ptáků a savců. Své znalosti si můžete snadno otestovat i prohloubit v našich kvízech. Jsme zde pro Vás - odborníky, profesionály i laické nadšence.

Copyright © 2019 Vertebratus|obnovuje neurony. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.